Katecheze on-line

Milí chlapci a děvčata, 
slíbili jsme vám zábavnou formu náboženského vzdělávání pro dobu, kdy se kvůli pandemii nemůžete normálně sejít na faře ani ve škole.

Na tomto místě vám až do odvolání budeme každý týden v sobotu přinášet nové úkoly a soutěže rozdělené podle věkových skupin. Děkujeme rodičům, kteří vám na stránky ukázali cestu a  mladším dětem pomáhají přečíst, pochopit a zpracovat nabídnuté materiály. V případě dotazů a nejasností se na nás obraťte emailem.

Taky vás moc prosíme o modlitbu v rodinách nejen za ukončení pandemie a – pokud jste zdraví – nebojte se přijít během týdne aspoň na chvíli do kostela. Nezapomínejte ani na ostatní dobré skutky, kterými se podílíte na šíření radosti mezi lidmi. Svatá Matka Tereza říkávala: „To, co děláme, je méně než kapka v moři. Ale bez této kapky by tady něco chybělo.“ 

Všechny ostatní čtenáře farní mušle zveme, aby se k nám připojili a užili si netušené možnosti on-line procházek světem víry. 

S přáním pokoje

otec Tomáš a katechetka Markéta
klic.tomas@ado.cz
matlochova.marketa@ado.cz


PROCHÁZKY SVĚTEM VÍRY

19.10.2020
Materiály připravené pro zahájení distanční výuky najdete ZDE.


ŠUPLÍKY PANÍ KATECHETKY
Nové učivo najdete každý týden rozdělené do „šuplíků“ podle věku. Kliknutím na správné písmeno se dostanete do vaší skupiny.

sekce A – ročníky 1+2
sekce B – ročníky 3+4+5
sekce C – ročníky 6+7
sekce D – ročníky 8+9+SŠ

ZÁKLADNÍ INFORMACE
PRO SOUTĚŽNÍ HRY KAHOOT

Komunitní web katolíků žijících kousek od Přerova