19.+26. 01. 2020

Stránka obsahuje týdenní přehled bohoslužeb a další oznámení oficiálně publikovaná v kostelích naší farní rodiny.

OHLÁŠKY:

Po celý tento týden pokračují v církvi modlitby za jednotu křesťanů.
Ve středu (22.1.) se v Rokytnici sejde spolčo mužů nad Biblí, zatímco v Přerově se všichni zájemci mohou od 18 hodin zaposlouchat do první části přednášek na téma Podporujeme manželství. Jedná se o čtyřdílný seriál uspořádaný podle témat standardní přípravy na církevní svatbu. Podrobnosti k tématům a termínům jsou mezi očekávanými událostmi na mušli. Kvalitu programu garantuje diecézní Centrum pro rodinu.     
Poděkování za TS (přečíst)
První letošní triduum modliteb matek proběhne o následujícím víkendu v Citově.
Slíbená přednáška místního historika – pana Dalibora Jandáska – na téma letecké boje Američanů s Němci, které proběhly nad územím naší farnosti v prosinci 1944, se uskuteční na faře v Rokytnici příští neděli. Začátek programu je v 16:00. 
Děti od 8 do 14 let, které zatím nemají program na letošní jarní prázdniny, mohou využít pohádkovou nabídku táborového střediska Archa Rajnochovice. Podrobnosti jsou na plakátech i na mušli. Členové spolku Sarkander mají nárok na slevu. 
Ekonomická rada v Brodku zasedne k jednání tento čtvrtek (23.1.) v 19:45. 
Zájemci o účast v organizačním týmu děkanátního setkání mládeže v Brodku (4.4.), ať se přihlásí Veronice Chrástecké nebo Honzovi Vystrčilovi. Více informací dostanete v únoru.
Bezprostředně po vysvědčení jede Eden s dětmi na víkendovku do Charvát. Kdosi poznamenal, že tomu tak bylo i před třemi lety, kdy jsem musel na účast rezignovat kvůli úrazu po pádu v kostele. Važme si proto každého dne, který může ve zdraví prožívat, a služme našemu Bohu radostně a věrně! 

Komunitní web katolíků žijících kousek od Přerova