Jeden manželský pár nás dělí od otevření kurzu

Dostala se mi do rukou zajímavá nabídka Děkanátního centra pro rodinu v Přerově. 🙂 Děkanátní centrum nabízí uspořádání manželských večerů přímo ve farnosti. Podmínkou je účast alespoň 3 manželských párů 👩‍❤️‍👨 Jedná se o celkem 7 večerů zaměřených na tato témata 🧑‍🏫

1. Vybudovat pevné základy, aneb náš společný čas. 2. Umění komunikace, naslouchání a sdílení pocitů. 3. Šest kroků k řešení konfliktů. 4. Síla odpuštění, přiznat si zranění, odpustit a začít znova. 5. Rodiče a rodiče partnera, jak vycházet s rodiči v dospělosti. 6. Manželská intimita. 7. Láska v akci, pět jazyků lásky v praxi.

Cena kurzu činí 2.380,- Kč za manželský pár. Součástí setkání je večeře 🍲 a prostor pro diskuzi v páru o tématech, na která ve spěchu všedního dne nezbývá čas. Podrobnosti k večerům najdete v přílohách. Abychom mohli kurz u nás otevřít, potřebujeme ještě jeden manželský pár. Pokud tedy můžete a máte zájem, ozvěte se mi na email: mackoviktomas@gmail.com Pokud zájem nemáte nebo z jakéhokoliv důvodu nemůžete, zkuste tuto nabídku alespoň rozšířit ve svém okolí. Zapojit je možné nejen manželské páry z našich farností (Rokytnice, Brodek, Citov), ale i dalších obcí.

Tomáš Mackovík

KE STAŽENÍ: Podrobnosti o programu kurzu