21. 1. 2018

Stránka obsahuje týdenní přehled bohoslužeb a další oznámení oficiálně publikovaná v kostelích naší farní rodiny.

OHLÁŠKY:

Do svátku Obrácení sv. Pavla probíhá týden modliteb za jednotu křesťanských církví. Děkuji všem, kdo se k tomuto úmyslu připojují.
Únorová víkendovka pro děti hlásí už několik dní konec přihlašování z důvodu obsazení volných míst. Na náš letní tábor v Hoštejně máme zatím místa dost, ale pozor: cena za účast na táboře se mírně zvedá podle termínu zaplacení. Nejnižší cenu můžete využít do konce února. Podrobnosti můžete získat u vedoucích nebo u faráře.
Ekonomická rada v Rokytnici zasedne na faře ve středu (24.1.) v 19 hodin a v Brodku ve čtvrtek (25.1.) ve 20 hodin. Na programu bude vyhodnocení hospodaření za loňský rok a příprava rozpočtu 2018. V Citově proběhne jednání ER v pondělí 29.1.
Farnost Přerov zve všechny zájemce o modlitbu zpěvem na první večer chval, který se uskuteční v kostele sv. Vavřince tento pátek (26.1.) od 19 hodin. Plakát je vyvěšen.
Skupina žen zapojená do hnutí modlitby matek pořádá v Citově oblíbené triduum otevřené všem maminkám z okolí. Modlitební setkání bude v kostele v pátek (26.1.) v 18 hodin, v sobotu a neděli v 17 hodin. K tradičním prosbám za děti připojíme tentokrát společné poděkování za Boží ochranu pro Lidušku Hrnčiříkovou.
Prodejna Biblí, křesťanské duchovní literatury i dárkových předmětů je otevřena na faře v Přerově od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin s polední přestávkou. Prodejna nabízí zákazníkům v případě potřeby i možnost dodání chybějícího zboží na objednávku.
Druhé kolo prezidentské volby nespočívá v hledání ideálního člověka do úřadu hlavy státu, ale v podpoře takového kandidáta, který nám po zvážení všech okolností vadí méně. O dar správného rozlišování pro sebe i pro ostatní voliče bude otec Tomáš znovu prosit Boha při adoraci v Rokytnici dnes večer (21.1.) od 18 hodin. Kdo byste se chtěli přidat, teple se oblečte a přijďte. Ke společné modlitbě před volbami zve všechny farnosti také otec arcibiskup Jan.

Komunitní web katolíků žijících kousek od Přerova