5. 8. 2018

Stránka obsahuje týdenní přehled bohoslužeb a další oznámení oficiálně publikovaná v kostelích naší farní rodiny.

OHLÁŠKY:

Lukostřelecké odpoledne je mimořádnou příležitostí k neformálnímu setkání farníků napříč generacemi a obcemi. Úspěšná akce proběhne opět po roce na skautské základně v Brodku o poslední srpnové sobotě odpoledne. 
Organizátoři lukostřelby předem děkují všem, kdo pomohou zajistit občerstvení i zábavný program. V tuto chvíli potřebujeme najít hlavně schopné pomocníky na grilování masa. Pokud o někom takovém víte, nebo se chcete sami nabídnout, řekněte to prosím buď panu faráři, nebo někomu z členů farních pastoračních rad. 
Z dalších možností, jak se zapojit, vybíráme pečení babiččiných dobrot. Kdo budete chtít donést něco sladkého na společný stůl, nahlaste to – prosím – předem v sakristii, ať víme, s čím máme počítat. Po zkušenostech z loňska připomínám, že cukroví musí být suché (tj. bez krému) a doma předem naporcované.    
U paní Vodrákové v Brodku si můžete rezervovat i jinou formu příspěvku. Hodit se nám budou zvláště sterilované okurky, dřevěnené uhlí, papírové tácky a půllitrové kelímky.
Přihlášky na kurz pastoračních pomocníků jsou vám k dispozici u pana faráře. V novém čísle děkanátního časopisu najdete na str. 14 rámcový program této vzdělávací nabídky hned vedle článku s fotografiemi z našeho biřmování.
Petice na podporu přirozeného manželství měla včera večer započteno 16133 podpisů. 

Komunitní web katolíků žijících kousek od Přerova